Hakkımızda

EXPOLİNK FUARCILIK ORG. ve TAN. LTD. ŞTİ.
1999 yılından bu yana fuarcılık sektöründe; teknik ve lojistik alanın da faaliyet gösteren firmamız, 2004 yılında kadrosuna kattığı 14 yıllık uluslararası fuar deneyimine sahip tecrübeli ekibi ile yeni bir yapılanmaya giderek EXPOLİNK FUARCILIK ORGANİZASYON VE TANITIM LTD.ŞTİ. ‘ni faaliyete geçirmiştir.

EXPOLİNK FUARCILIK, 2004 yılından bugüne birçok başarılı sektörel ve ihtisas fuarları gerçekleştirmiş ve bunun yanı sıra belediyelerle yapmış olduğu anlaşmalarla festival, ramazan şenliği gibi organizasyonları da başarı ile gerçekleştirmiştir. Fuar organizasyonlarındaki hedefimiz; Türkiye’nin geleceği olan, rekabet ve yeniliklere açık sektörlerin önünü açarak, yurt içi ve yurt dışı fuarlarını organize etmek ve bu fuarların marka fuarlar olmasını sağlamaktır.

Büyüyen Türkiye’nin, küçülen Dünya içerisindeki yeri her alanda gelişmekte ve etkin hale gelmektedir. Günümüz dünyasında hızla değişen, gelişen teknoloji ve bilim, hayatın her alanında hızlı bir değişimi, sertleşen bir rekabeti meydana getirmiştir. Fuarlar; çok hızlı değişen bilim ve teknolojinin ve kıran kırana rekabetin devam ettiği ticaret hayatının buluşma, tanışma, rakipleri tanıma, yeni stratejilerin ve işbirliklerinin başladığı mekanlar olmuştur.

Tecrübeli kadrosu, teknik altyapısı ve bilgisi ile gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda katılımcı firmalara başarılı ve verimli fuarlar yaşatan EXPOLİNK FUARCILIK, 2009 yılında merkezimizi ANKARA’ya taşımak suretiyle bundan önce olduğu gibi bundan sonrada hedeflerini ve gelişimini büyüterek daha başarılı ve verimli fuarlar yapmaya devam edecektir.